Loading...
Hind ja tingimused 2021-04-19T17:44:08+02:00

SUVISED SEIKLUSLAAGRID (6 päeva)

Hind: 210 eurot (35 eurot/päev). Hind sisaldab majutust kaasaegsetes Põhja-Tooma puhkemajades, toitlustust 3x päevas + õhtuoode, tegevusi, transporti Rohuküla sadamast laagrisse ja tagasi.

Püsilaagrilistele soodustus -10%.

Registreerimiseks palun täita vorm SIIN ning arve saadetakse teile e-mailile.

Võimalik tasuda osamaksetena! 

Laagrisse registreerumine:

1. Laagrikoha broneerimiseks täida esmalt registreerimistaotlus.

2. Pärast registreerimist vormistatakse arve, mis edastatakse registreerimistaotlusel märgitud e-maili aadressile. Arvet on võimalik tasuda kahes osas – 50% kogumaksumusest tuleb tasuda 10 päeva jooksul, et broneering kinnitada. Ülejäänud summa peab olema tasutud 1 nädal enne laagrivahetuse algust. Makse selgitusse märkige laagris osaleva lapse nimi ja arve number.

PS! Laagri osalustasu ei arvestata koolituskuludena tulu deklareerimisel. 

Laagrikohast loobumine:

1. Haigestumise tõttu laagrikohast loobumisel (vajalik esitada arstitõend) vähem kui 7 päeva enne vahetuse algust tagastatakse 75% laagrikoha maksumusest.

2. Isiklikel põhjustel laagrikohast loobumisel vähem kui 30 päeva enne vahetuse algust tagastatakse 50% laagritasu kogumaksumusest.

3. Laagri osalustasu ei tagastata, kui laps lahkub laagrist enne selle lõppemist omal soovil või kui laps haigestub laagri kestel ning peab laagrist enne selle lõppu lahkuma.

4. Laagri korraldajal on õigus saata laps enne laagri lõppemist koju juhul, kui laps rikub laagri kodukorra reegleid. Sel juhul laagri osalustasu ei tagastata. 

Tingimused:

1. Kogunemine toimub Rohuküla sadama (mandril) merepoolsel küljel pühapäeval kell 15.45. Laagri lõpus, reedel kell 12.45, jõuab praam tagasi Rohuküla sadamasse, kus peab vastas olema lapsevanem või volitatud isik. Kui soovid lapse ise laagrisse kohale tuua või talle järgi tulla, palun teavita sellest laagri korraldajat. Kui sul puudub võimalus ise laps Rohuküla sadamasse tuua, siis võta meiega ühendust ja saame samast piirkonnast tulevad lapsevanemad kokku viia, et sõidud ühendada.

2. Lapse külastamine laagri ajal on üldiselt mittesoovitav – sellega rikutakse laagri rutiini ja tegevusi.

3. Laagri ja majutuskompleksi inventari tuleb suhtuda heaperemehelikult. Kõik lõhutud või rikutud inventar tuleb lapsevanemal asendada või hüvitada.