Loading...
Meist 2019-10-21T20:03:39+02:00

Seikluspunkti suvelaagrite debüüt toimus 2017.aasta suvel. Kolme laagriaasta jooksul on meiega suve nautida saanud juba peaaegu 300 last!

Meeskond

Suvelaagrit viivad läbi:

Ulvi (laagri juhataja osakutse, tase 6)

Eneli (laagrikasvataja osakutse, tase 4)

Janika (laagrikasvataja osakutse, tase 4)

 

Miks me seda teeme?

  • Et lastele rõõmu pakkuda, toredaid mälestusi ja positiivseid emotsioone luua

  • Et lastele uusi oskusi ja iseseisvust õpetada

  • Et õpetada lapsi päriselt omavahel mängima ja suhtlema – ilma tehnikavidinateta

Tagasiside

“Suur tänu Teile sellise toreda laagri eest! Nii kui praamist maha sõitsime ja hakkasime Tallinna poole sõitma, siis Voval tuli pisar silma, ütles et tal jääb elu lõpuni meelde, kuidas ta Teie juures laagris oli. Meeldis asukoht, väga head kaasaegsed tingimused, lastel oli väga turvaline, huvitavad tegevused. Linnalastele eriti hea ja kasulik sellises rahulikus ja looduslähedases kohas olla. Veel kord aitäh Teile ja edu ettevõtmistes kõikidele laagri korraldajatele!”

“Tahtsin anda veidi tagasisidet lastelt – nad kõik on väga rahul ja enamgi. Kõik jagasid oma kogemust ja elamusi, on rõõmsad ning soovivad tagasi tulla. Ma tänan teid suurepärase laagri eest nii enda, kui ka laste ja nende vanemate poolt. Jõudu järgmisteks ettevõtmisteks, andke kindlasti teada, kui avaneb taas võimalus teid külastada.”

“Suur aitäh laagri korraldajatele. Super põnev oli lastel ja nad ootavad, et saaksid tagasi tulla järgmisel suvel. “

“Lastele väga meeldis teie laager, midagi ei oleks pidanud teisiti olema. Lapsed on kindlad, et soovivad järgmisel suvel jälle tulla!”

“Kohtusime ka eelmine aasta ja see oli lihtsalt suurepärane. Maribell nii ootab sinna uuesti tulemist. Pidevalt räägib sellest kogemusest.”

Asukoht

Laagripaigaks on Põhja-Tooma majutus Hiiumaal looduskaunis kohas, liivasest mererannast 350m kaugusel. Laagri majutus on kaasaegsetes puhkemajades, kus on olemas voodipesu ja käterätik.