Loading...
Meist 2021-04-19T17:23:09+02:00

Tutvustus

Seikluspunkti suvelaagrite debüüt toimus 2017.aasta suvel. Nelja laagriaasta jooksul on meiega suve nautida saanud juba üle 350 lapse!

Hiiumaal toimuvasse seiklus- ja puhkelaagrisse on oodatud 7-13. aastased noored, kes soovivad vaheldust linnaelust, saada uusi sõpru ja kogemusi ning veeta üks unustamatu nädal Hiiumaa paradiisisaarel! 🏝️☀️ Ühes vahetuses on korraga kuni 30 last, sest väikses grupis saavad kõik omavahel sõbraks ja ühtsustunne on suurem. Meil on toredad kasvatajad (kes on rohkem nagu sõprade eest), põnev laagriprogramm ja imeilus turvaline keskkond, kus laagripäevi veeta. 💚 Suvevaheajal toimuvad laagrivahetused on annavad võimaluse nautida sumedaid suveõhtuid, näha langevaid tähti ja supelda soojas merevees. 🌟 🌊

6 laagripäeva sisustame kaasahaaravate seltskonnamängude, seikluste, spordiürituste ja loominguliste tegevustega ning avastame põnevaid Hiiumaa paiku. Laagrielu jooksul õpivad lapsed iseseisvust, teistega arvestamist ja meeskonnatööd ning saavad enesekindlust ja julgust astuda vastu uutele väljakutsetele. Laagripesa asub mere ääres Põhja-Tooma majutuses, kus on kaasaegsed puhkemajad ööbimiseks ja palju võimalusi vaba aja veetmiseks. 🏘️ 

Põhja Tooma majutuses järgime jätkusuutliku majandamise põhimõtteid: kasutame päikeseenergiat, sorteerime jäätmeid, pooldame taaskasutust ja jälgime, et meie tegevused ei kahjustaks loodust ega keskkonda. 🌍

Kolm korda päevas pakume sooja toitu ja korra õhtuoodet, mis on valmistatud võimalikult kohalikust toorainest. Arvestame ka erinevate allergiate ja toitumiseelistustega lastega (s.h vegantoidu soovijatega).

Meeskond

Suvelaagrit viivad läbi:

Ulvi (laagri juhataja osakutse, tase 6)

Eneli (laagrikasvataja osakutse, tase 4)

Janika (laagrikasvataja osakutse, tase 4)

 

Miks me seda teeme?

  • Et lastele rõõmu pakkuda, toredaid mälestusi ja positiivseid emotsioone luua

  • Et lastele uusi oskusi ja iseseisvust õpetada

  • Et õpetada lapsi päriselt omavahel mängima ja suhtlema – ilma tehnikavidinateta

Tagasiside

“Suur tänu Teile sellise toreda laagri eest! Nii kui praamist maha sõitsime ja hakkasime Tallinna poole sõitma, siis Voval tuli pisar silma, ütles et tal jääb elu lõpuni meelde, kuidas ta Teie juures laagris oli. Meeldis asukoht, väga head kaasaegsed tingimused, lastel oli väga turvaline, huvitavad tegevused. Linnalastele eriti hea ja kasulik sellises rahulikus ja looduslähedases kohas olla. Veel kord aitäh Teile ja edu ettevõtmistes kõikidele laagri korraldajatele!”

“Tahtsin anda veidi tagasisidet lastelt – nad kõik on väga rahul ja enamgi. Kõik jagasid oma kogemust ja elamusi, on rõõmsad ning soovivad tagasi tulla. Ma tänan teid suurepärase laagri eest nii enda, kui ka laste ja nende vanemate poolt. Jõudu järgmisteks ettevõtmisteks, andke kindlasti teada, kui avaneb taas võimalus teid külastada.”

“Suur aitäh laagri korraldajatele. Super põnev oli lastel ja nad ootavad, et saaksid tagasi tulla järgmisel suvel. “

“Lastele väga meeldis teie laager, midagi ei oleks pidanud teisiti olema. Lapsed on kindlad, et soovivad järgmisel suvel jälle tulla!”

“Kohtusime ka eelmine aasta ja see oli lihtsalt suurepärane. Maribell nii ootab sinna uuesti tulemist. Pidevalt räägib sellest kogemusest.”

Laagripaik

Laagripaigaks on Põhja-Tooma majutus Hiiumaal looduskaunis kohas, liivasest mererannast 350m kaugusel. Laagri majutus on kaasaegsetes 2-8 kohalistes puhkemajades ja kämpingutes, kus on olemas voodipesu ja käterätik.